Internet, Komputery Kategoria: Internet, Komputery

Nowe w katalogu:

 • Biznes Interia »

  Najświeższe informacje gospodarcze - aktualne kursy walut, notowania giełdowe i ceny surowców, wiadomości ze spółek głównego parkietu i NewConnect, ale także merytoryczne wiadomości gospodarcze, informacje podatkowe i porady. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2022 · szczegóły »
 • ADHD Interactive – Twoja Nowa Agencja Interaktywna, Poznań »

  ADHD Interactive to agencja marketingowa, z którą reklama Google za każdym razem będzie udana oraz efektywna! Oferujemy między innymi pozycjonowanie, czyli możliwość szybkiego wzrostu rozpoznawalności każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Jesteśmy agencją reklamową z Poznania, która nie boi się wyzwań i potrafi pomóc w nawet najbardziej kryzysowej sytuacji. Sprawdź nasze wszystkie usługi, a w szczególności projektowanie graficzne. Znajdujesz się w dobrym miejscu, jeśli szukasz kreatywnej agencji. Skorzystaj z oferty ADHD. Odwiedź naszą stronę i sprawdź wszystkie usługi.

  Data dodania: 13 06 2018 · szczegóły »
 • Opinie opiekunek osób starszych »

  Agencje pracy dają opiekunkom bezpieczeństwo, toteż są najczęściej wybieraną formą pośrednictwa w wyjazdach zarobkowych do Niemiec.
  Kobiety po przyjeździe z ofert opisują na forach dyskusyjnych (Opinie opiekunek) swoją współpracę z agencjami, co pozwala nowym opiekunkom na zapoznanie się z jakością usług świadczonych przez daną firmę. Dla wielu, wybór agencji to najważniejsza decyzja w karierze zawodowej.
  - Wiele miesięcy przed pierwszym wyjazdem do Niemiec poszukiwałam informacji o agencji pracy. W końcu natrafiłam na forum Opinie Opiekunek, gdzie wszystkie opinie miałam na wyciągnięcie ręki – opowiada pani Krystyna – dokonałam trafnego wyboru i nie żałuję swojej decyzji – dodaje.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły »
 • Www.finemedia.pl/ »

  FineMEDIA jest firmą działającą na terenie Dolnego Śląska oraz świadczy usługi i szerokopasmowego dostępu do Internetu, cyfrowej telefonii oraz cyfrowej telewizji na bazie własnych zasobów informatycznych i telekomunikacyjnych. Dysponujemy własną platformą cyfrowych usług głosowych, w oparciu o którą świadczymy usługi telefonii stacjonarnej. W oparciu o naszą platformę FineCALL.pl swoje usługi świadczy kilku niezależnych dolnośląskich operatorów telekomunikacyjnych.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły »
 • Sitepromotor.com.pl »

  -Dzięki mobilności Twoja fitma zyska na popularności, gdyż klienci będą mieli wygodny i łatwy dostęp dowszelkich informacji, nowości. Dzięki mobilnej stronie internetowej, urzytkownicy nie tylko będą mogli przeglądać jej zawartośc na smartfonie, ale także zainstalować ją, niezależnie jakiej marki oraz jakie posiadają oprogramowanie. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy korzystający z mobilnych urządzeń którzy wejdą na Twoją bieżącą stronę, nie tylko zobaczą jej mobilną wersję, ale również będą mogli ją zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym (tablecie, ipadzie, smartfonie, iphonie) opartym o najczęsciej wykorzystywane systemy operacyjne iOs i Android.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły »
 • Http://www.proxart.pl/ »

  Zespół ludzi fachowców w swoich dziedzinach, dla których praca jest także dziedziną zainteresowań. Cechuje nas wysoka jakośc usług. Przy każdym zadaniu naszym celem jest wysoki poziom ostatecznej ralizacji oraz satysfakcja klientów. Sieć solidnych i sprawdzonych dostawców w całej Polsce. Bo tak nazywają nas klienci stanowi jedno z pierwszych miejsc na rynku w owej branży. Nasza drukarnia obsługuje zarówno zlecenia lokalne (Legnica, Lubin), jak również z całej Polski. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły »
 • Największy polski portal »

  Jest to czołowy krajowy ogólnotematyczny portal internetowy. Dzisiaj w Onet.pl: wiadomości z kraju i ze świata; biznes, sport, rozrywka i pogoda. Sprawdź pocztę, bloguj, czatuj i umawiaj się na randki. Największa polska wyszukiwarka stron internetowych umożliwiająca przeszukiwanie zasobów portalu Onet.pl, zasilana światowymi wynikami Google.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły »
 • Wersja mobilna »

  Żeby w pełni wykorzystać potencjał internetu w celu promocji towaru, który mamy do sprzedania, powinno się rozważyć projektowanie stron mobilnych. Użytkownik korzystający niemal wyłącznie z aparatów mobilnych, to zupełnie nowy obszar do podjęcia dla marketingu. Strona mobilna musi być lekka i prosta do pobrania i obsługi, ale tez nie tracić na atrakcyjności, szczególnie w ocenie młodego nabywcy.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły »
 • Katalog »

  By opublikować własny tekst do katalogu witryn www, trzeba na wstępie wybrać wykaz, który to będzie w jak największym stopniu przydatny do zamierzonych wcześniej zamysłów, najczęściej związanych z promowaniem strony. Przydatne katalogi stron www to odczuwalnie częściej napotykane fenomen w sieci. Wykazy witryn www mają przede wszystkim za zadanie wspomaganie w rekomendowaniu stron przy użyciu skutecznego pozycjonowania.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły »
 • Katalog stron »

  Prowadząc swoją witrynę lub instytucję wirtualną bez mała wszyscy wiedzą jak ważna jest rola SEO, a publikowanie linków do stron umieszczanych w indeksach, jak również kierowanie do tego typu indeksów to właściwy krok do osiągnięcia zamiaru. Zróżnicowany indeks stron www, to przestrzeń gdzie znajdziemy strony o rozlicznej tematyce. Są sortowane na ogrom klas i podgrup, przez co metodą niezwykle nieskomplikowany i realny damy radę znaleźć zadowalające nas swoją zawartością witryny internetowe. Kluczowe jest, żeby katalog witryn reprezentując należyte standardy sprzyjał, dopisywanym stronom, oczywiście w wyniku tego lepiej jest spis regularnie porządkować, oczyszczać oraz stale pomnażać ilość odnośników prowadzących do wybranego spisu. Wyjątkowo użyteczny spis to ten, który jest starannie kontrolowany, w implikacji czego możemy być przekonani, że umieściliśmy się w znakomitym towarzystwie tylko wiarygodnych stron.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły »
 • Katalog »

  Żeby dołączyć swój tekst do spisu witryn www, trzeba na początek dobrać katalog, jaki to będzie w jak największym stopniu użyteczny do założonych z góry celów, zasadniczo łączonych z reklamowaniem strony. Pożyteczne katalogi witryn internetowych to odczuwalnie częściej spotykane efekt w internecie. Indeksy stron www mają przede wszystkim za zadanie uczestniczenie w propagowaniu witryn za sprawą skutecznego pozycjonowania.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły »
 • Ogłoszenia kupię »


  Lokalny serwis z ogłoszeniami owi.pl wspomoże cię w sprzedawaniu,czy kupnie wszelkiego rodzaju rzeczy. Jeżeli nie chcesz przepłacać za usługi serwisów ogłoszeniowych skorzystaj z bezpłatnego serwisu, w którym każdy użytkownik ma pełne prawo dodawać tak wiele ogłoszeń ile tylko uzna za właściwe. Wystarczy trzymać się regulaminu, czyli publikować unikatowe ogłoszenia bez powtórzeń. Masz możliwość tu błyskawicznie sprzedać między innymi auta, domy, maszyny rolnicze czy choćby zaproponować swoje usługi. Portal promuje miejscowe społeczności dzięki czemu stworzyliśmy możliwość zamieszczania ogłoszeń typowo lokalnych jak na przykład ogłoszenia łódź, ogłoszenia sosnowiec czy ogłoszenia Opole.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły »
 • Szukam pracy - oferty pracy »

  Obecny kryzys ekonomiczny sieje spustoszenie na rynkach pracy, bezrobocie sięga zenitu, a sfrustrowani bezrobotni wychodzą na ulicę zademonstrować swoje poirytowanie. Jeżeli to zjawisko skrzywdziło i ciebie nie stój w miejscu bezowocnie i nie czekaj na pieniądze z nieba, rozpocznij żywo szukać pracy, pomoże ci w tym nasz portal ogłoszeniowy, w którym szybko znajdziesz nową robotę czy to praca dodatkowa czy praca nauczyciel czy robota w innych zawodach. W portalu szybko się odnajdziesz ponieważ wszystkie oferty zostały posegregowane także regionalnie, dzięki czemu praca w warszawie, praca częstochowa czy praca zielona góra mają swoje wydzielone podziały, nie musisz przeszukiwać ogłoszeń z dalekich regionów kraju.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły »